חנה קורן - מכון לגרפולוגיה בע``מ

ביקורות, קטעי עיתונות

שייקה לנדאו - גרפולוג מוסמך

ספרה החדש של חנה קורן, "אהבה בכתב היד - מדריך גרפולוגי לזוגיות טובה", מציג בפני הקורא העברי חידוש מרענן. מרבית ספרי המבוא לגרפולוגיה בשפה העברית מבוססים על האסכולה הגרפולוגית הגרמנית. אסכולה זו היא אנליטית באופיה ומתבססת על סימנים גרפיים אובייקטיביים כמו זוית הכתב, רוחב וגודל האותיות, לחץ הכתיבה ומידת הקישוריות של האותיות..

לביקורת מלאה>> 

יגאל ורדי - גרפולוג, פסיכולוג קליני

אידיאות אינן נוצרות בחלל ריק. מישהו יוצר אותן. ואכן, תולדות האידיאות בשדה הגרפולוגיה עבר גילגולים שמאפיין כל שדה מדעי במעבר מפולקלור למדע. זאת באמצעות שיח ביקורתי בין הוגי דעות בתחום הגרפולגיה ברבות השנים. ההסטוריה של הגרפולוגיה היא רבת שנים. מאז קונפוציוס, אריסטו, עבור לגיתה, לומברוזו, לוואטר, מישון, קרפייה- ז'אמן, קלאגס, פולבר והמשך בהוגי הדעות מן התקופה המודרנית..

לביקורת מלאה>> 

אריה אבנרי - עיתונאי, חוקר, וסופר

עבודתי העתונאית רבת השנים ופעילותי הציבורית המסועפת בראש גופים מקצועיים, הולידו אצלי לא אחת את הצורך להסתייע בגרפולוגיה לצורך אבחון אנשים שהיו שנויים במחלוקת או שהיו מועמדים לתפקידים בכירים. הממצאים שנתקבלו הוכיחו את עצמם והגבירו את האימון שלי בענף זה.. מאז ומתמיד ידעתי שחנה קורן הינה הכוהנת הגדולה של הגרפולוגיה במדינה ואני רואה בה ברת סמכא עם הרבה "פנקסי קבלות".

לביקורת מלאה>> 

יוסי דמתי - גרפולוג, מורה ומחנך

"לתרום לאנושות קצת יותר קשובה, קצת יותר רגישה והרבה יותר אוהבת". מדבריה של חנה קורן. בשנת 1973 העניק ישראל אודם לשרה ודורון מקבוץ עין חרוד את ספרו "האדם וכתב ידו". בברכתו לרגל נישואיהם כתב. "לכלולותיכם שרה ודורון, לתפארת בנו ביתכם, וימלא אור ורון". "אור ורון" שתי מילים שלהן, משמעות מיוחדת במערכת היחסים הבין זוגית. חנה קורן שלאורה אנו צועדים עשרות שנים הצליחה בספרה החדש "אהבה בכתב היד" לרונן ולהאיר לנו את הדרך..

לביקורת מלאה>> 

משה פפו - אס בי איי-אי אנד אם SBI-E&M
(שירותי הנדסה וכח אדם) בע''מ

מאמרים וכתבות באינטרנט:

http://www.rinunim.co.il - 7/2006
הגרפולוגית חנה קורן תושבת עתלית ,השיקה את ספרה החדש
'זוגיות בכתב היד' בהוצאת מודן. כתבה: רונית קיטאי

קטעי עיתונות:

חיים אחרים - אהבה בכתב היד - מדריך גרפולוגי לזוגיות טובה

ידיעות אחרונות - יחסים - מכתב אהבה

ידיעות אחרונות - המלצה יומית

ידיעות אחרונות - זמנים מודרנים - שחור על גבי לבן

.

    

 

 

 

 

 


128.00 ש"ח

95.00 ש"ח